• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Japoniškas terapinis veido masažas Pirmo puslapio

Japoniškas terapinis veido masažas
Rugsėjo mėn. 5-6-7-8 d., Klaipėdoje

Dėstytoja: Diana Gervienė/Lietuva – profesionali kineziterapeutė; masažo meistrė; daugelio konkursų dalyvė ir laureatė; įvairių konferencijų bei čempionatų dalyvė; autorinių seminarų dėstytoja. 

2005 m. baigė trijų lygių Japoniško KOBIDO veido masažo kursus pas gerbiamą Robert Vipal Cohen. Penkerių metų nuolatinė praktika ir patirtis suteikė pasitikėjimo dalyvauti 2009 m. Masažuotojų čempionate. D. Gervienės darbas ir tikėjimas šia metodika buvo puikiai įvertintas – profesionali komisija KOBIDO veido masažą pripažino geriausiu veido masažu. Tai buvo didžiulis išbandymas ir kartu – egzaminas, suteikęs motyvaciją toliau gilintis į šią metodiką ir ją tobulinti.

2010 m. tęsė studijas pas pagrindinį Japoniško veido masažo Meistrą dr. Shogo Mochizuki ir baigė KOBIDO veido masažo I ir II lygius.

Jau eilę metų domisi Rytų medicina ir filosofija. Nuo 2011-ųjų studijuoja tradicinę kinų mediciną „Tian“ mokyklos „Neijing“ filiale, veikiančiame Lietuvoje. Tai artimai siejasi su Japoniško KOBIDO veido masažo koncepcija. 

Japoniškas terapinis veido masažas - tai sudėtingas, tradicinio japoniško Anma masažo technikų ir akupunktūrinių taškų (tsubo) derinys.

Šis nuostabus masažas, pasižymintis nepaprastu elegantiškumu ir rafinuotumu atsirado Japonijoje daugiau, negu prieš 500 metų.

Japoniškame veido masaže neįprasta viskas – unikalios technikos atliekamos pagal raumenų- fascijų grupes, o ne pagal atskirus raumenis, kas atspindi vientisą Rytų kultūros charakterį ir požiūrį į pasaulį. Jis panašus į stebuklingą užburiantį rankų šokį...

Greitais, lengvais, ritmiškais smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, atpalaiduojami raumenys.

Japonai praktikuoja daug ritualų ir gydymo metodų. Manoma, kad ilgaamžiškumas priklauso nuo eilės faktorių: gerų maitinimosi įgūdžių, mankštos, masažų... o grožis yra daugiau nei išorinis sveikatos požymis. Todėl,  norint gražiai atrodyti, reikia rūpintis savo sveikata ir puoselėti puikią savijautą. O gerą sveikatą padeda išlaikyti masažai.

Japoniško terapinio veido masažo nauda:
Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas
Kaip fiziniai pratimai sutvirtina ir tonizuoja kūną, taip japoniškas veido masažas pašalina veido raumenų disbalansą, nuo kurio priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas.

Maksimaliai padidina odos skaistumą
Japonų veido masažas pagreitina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą. Masažas paskatina kapiliarus efektyviau veikti ir pernešti naudingas medžiagas, stabdančias odos senėjimą.

Išvalo toksinus ir nešvarumus
Japonų veido masažas pakelia odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali pasiekti įprasti valikliai. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.

Normalizuoja odos drėgmės balansą
Japonų masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.

Atpalaiduoja raumenų įtampą
Japonų veido masažas atpalaiduoja raumenų audinio įsitempimą, skatindamas šviežio kraujo, kuris atneša deguonį ir naudingas medžiagas, priplūdimą į veido paviršių. Tik pagerinus kraujotaką ląstelės gali atsinaujinti.
Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą

Kada taikyti masažą

 • Sumažėjus odos stangrumui ir elastingumui
 • Esant smulkioms ir gilioms raukšlėms
 • Esant sausai, riebiai, probleminei odai
 • Esant kuperozei
 • Sumažėjus turgorui ir raumenų tonusui
 • Esant veido paburkimams
 • Esant senatviniams odos pakitimams
 • Esant veido raumenų asimetrijai
 • Papilkėjus odai
 • Esant chroniškam nuovargiui
 • Streso poveikiui pašalinti

Japoniškas terapinis veido masažas stipriai veikia žmogaus energetinę sistemą, todėl poveikis jaučiamas ne tik veide, bet ir visame kūne, atsiranda pilnatvės pojūtis.

Dauguma žmonių gyvena pastoviame „bėgime“ ir stresinėje aplinkoje. Todėl nėra taip paprasta dirbti su šiuolaikiniais klientais. Taigi, neišvengiamai reikia, prieš atliekant masažą, pasiruošti pačiam specialistui ir paruošti klientą.

Tam mokymus papildžiau tam tikromis paruošiamosiomis technikomis:

- raumenų, fascijų pratempimo technikos

- Osteopatinės technikos

- Į kūną orientuotos psichoterapijos technikos

- neurosedatyvinės technikos

- energetinės technikos

Kiekvienas į savo mylimą veiklą įdedame dalelę savęs: savo šilumos, nuoširdumo, meilės savo rūpesčio klientu.. Ir taip sukuriame neatkartojamą kūrinį.

Japoniškas veido masažas yra menas. Jo pojūtis, kaip tūkstančio plazdančių drugelių sparnų prisilietimas. Bet kūrybinis procesas priklauso tik nuo mūsų... 

Masažo schema sudaryta ir sukomplektuota Dianos Gervienės.

Trukmė: 4 dienos. 
Baigus mokymus išduodami ISPADO sertifikatai.

Informacija ir registracija: el.p  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Tel.: +370 37 740998; +370  612 53998; www.ispado.lt

AtnaujintaKetvirtadienis, 18 Rugpjūtis 2016 14:10
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top