• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Shiatsu – taškinis japoniškas masažas kūnui ir veidui Pirmo puslapio

"Shiatsu – taškinis japoniškas masažas kūnui ir veidui"
Sausio mėn. 2-3  d., Klaipėdoje

Shiatsu (tariasi - ši-atsu) - tai tradicinis japonų taškinis masažas. Iš japonų kalbos išvertus reiškia  „spausti pirštu“. Tai paprasta, saugi, efektyvi ir daugeliui tinkanti terapija, kuri padeda išsaugoti bei pagerinti fizinę ir emocinę savijautą. Shiatsu plačiai taikomas ir  įvairių negalavimų profilaktikai bei gydymui.
Shiatsu masažo pradininkas Takujiro Namikoshi teigia, kad „taškinis masažas gali duoti gyvybinės jėgos antplūdį dirbantiems protinį darbą ir ženkliai stimuliuoti protines galimybes“. Takujiro Namikoshi Shiatsu sistemos biologiškai aktyvių taškų poveikį  aiškina remiantis  anatomijos, fiziologijos ir nervų sistemos žiniomis. Praktiškai visi taškai išsidėstę ant kraujagyslių ir nervų, jų stimuliavimas pagerina kraujotaką ir normalizuoja gyvybinius organizmo procesus.
Taškinis masažas - efektyvus metodas žmogaus funkcinės būsenos korekcijai. Shiatsu masažo metu taško spaudimas veikia ir raumenų skaidulas, pagreitina pieno rūgšties pertekliaus pasišalinimą, dėka to dingsta  nuovargis, sumažėja skausmas, atsistato raumenų darbingumas. Ritmingas ir monotoniškas taškų paspaudimas efektyviai nuramina ir atpalaiduoja klientą.

Kam skirti šie mokymai?
Šių mokymų metu įgysite bazines Shiatsu masažo žinias, todėl kursuose yra laukiami tiek be masažo patirties, tiek jau dirbantys masažuotojai, kineziterapeutai, kosmetologės ar spa specialistai.


Baigę kursus gebėsite:
Atlikti viso kūno, veido Shiatsu masažą  pagal Takujiro Namikoshi techniką, kurios pagrindą sudaro apie 80 proc. veikimas taškų ir 20 proc. harmonizuojantys bei kiti masažo poveikį stiprinantys judesiai.


Užsiėmimu metu įgysite teorinių ir praktinių žinių.

Teorija
Trumpa istorija, technikos išskirtinumai, poveikis, nauda.

Shiatsu krypčių skirtumai ir panašumai. Trumpai aptarsime 7 pagrindinės Shiatsu masažo kryptis.
Masažuotojo pasiruošimo masažui pagrindai.
Anatominių žinių pagrindai, būtini šio masažo tiksliam atlikimui.
Taško veikimo taisyklės.

Praktika
Shiatsu technikos pagal pradininką Takujiro Namikoshi mokymas kūnui, veidui.

Situacijų aptarimas pagal kliento būseną, kokie masažo ypatumai,  galima eiga, pvz.: esant kojų nuovargiui, įtampai kaklo ar pusiaujo srityje, galvos skausmams sąlygotiems pervargimo ir pan.

Masažo technikos privalumas pradedantiems - masažas be didelių investicijų, nereikia masažinio stalo, aliejų. Atlikimas nereikalauja daug fizinių pastangų.

Shiatsu – tai technika, kuri veikia žmogaus organizmą kompleksiškai, todėl  masažuojamas visas kūnas ir veidas  vieno apsilankymo metu. Siekiant optimalaus poveikio žmogaus organizmui ir norint išmokti atlikti masažą profesionaliai, svarbu įgyti teorines ir praktines Shiatsu masažo kūnui ir veidui žinias.
                                  
Dėstytoja: Kristina Bružė – „Ispado“ dėstytoja, masažo meistrė; profesionali kosmetikė; Tarptautinės masažo akademijos (Talinas) absolventė; 2013 Baltijos šalių čempionato (Talinas) I vietos prizininkė ir tarptautinio čempionato (Maskva) II vietos prizininkė; daugiau kaip 7 metus praktikuoja įvairias veido ir kūno masažo technikas; dėstymo patirtis 3 metai.

Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

Informacija ir registracija: el.p  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Tel.: +370 37 740998; +370  612 53998; www.ispado.lt

AtnaujintaPirmadienis, 21 Lapkritis 2016 14:11
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top