• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Klasikinis veido masažas Pirmo puslapio

Klasikinis veido masažas
Vasario mėn. 5-6-7 d., Klaipėdoje

Mokymai skirti norintiems žengti pirmuosius tvirtus žingsnius į veido masažo pasaulį, neturintiems patirties ir pradinių žinių apie masažą ir veido odos priežiūrą  ar jau  dirbantiems,  bet tik su kūnu masažuotojams, būsimiems kosmetologams.   

Kodėl aktualu mokytis?
Klasikinio masažo vienas iš pagrindinių tikslų – išlaikyti sveiką, jaunatvišką veido odos išvaizdą ilgą laiką. Nesvarbu, koks moters amžius, jei rūpi atrodyti gražiai, patraukliai – tai viena iš sąlygų  padedančių labiau pasitikėti savimi. Rūpinimasis savimi glaudžiai susijęs ir su veido odos priežiūra. Klasikinis veido masažas vienas iš tradicinių būdų  pagerinti veido odos būklę, naudingas įvairiais amžiaus tarpsniais skirtingiems odos tipams. 
Techniškai klasikinis veido masažas yra priskirimas prie švelnių būdų paveikti odą, visi judesiai yra atliekami plastiškai, lengvai be papildomų pastangų, įtampos ar spaudimo. Masažas teikia veiksmingą fiziologinį poveikį veido ir kaklo odai, kraujotakai, limfotakai, raumenynui bei teigiamai veikia nervų sistemą.
Reguliarus masažas padeda atnaujinti ir pagerinti visas odos funkcijas, pašalinti menkus defektus, sumažinti patinimus ar odos sausumą, paryškinti veido odos kontūrą.

Kokios pritaikymo galimybės praktikoje?
Gali būti atliekamas kaip pagrindinė  vienkartinė  profilaktinė veido odos būklę gerinanti procedūra. Masažų kursas naudingas, siekiant ilgalaikių tikslų -  sulėtinti veido odos senėjimo procesą bei akivaizdžiai pagerinti veido odos būklę. Kaip papildoma  procedūra gali būti atliekama ir kūno įvyniojimų metu.

Mokymų temos:
*Veido anatomijos pradmenys;

*Klasikinio veido masažo poveikis;
*Indikacijos ir kontraindikacijos;
*Tinkamas pasiruošimas masažo atlikimui;
*Tinkamas pasiruošimas masažo atlikimui;
*Veido odos diagnostikos pradmenys;
*Priemonių parinkimo veido masažui svarba;
*Veido ir kaklo odos paruošimas masažui.
                                          
Dėstytoja: Kristina Bružė –  „Ispado“ dėstytoja, masažo meistrė; profesionali kosmetikė; Tarptautinės masažo akademijos (Talinas) absolventė; 2013 Baltijos šalių čempionato (Talinas) I vietos prizininkė ir tarptautinio čempionato (Maskva) II vietos prizininkė; daugiau kaip 7 metus praktikuoja įvairias veido ir kūno masažo technikas; dėstymo patirtis 3 metai.

Baigus išduodamas Ispado sertifikatas. 

Informacija ir registracija: el.p  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Tel.: +370 37 740998; +370  612 53998; www.ispado.lt
 
AtnaujintaPirmadienis, 21 Lapkritis 2016 14:13
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top