• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Švediškas masažas Pirmo puslapio

ŠVEDIŠKAS MASAŽAS
Vasario mėn. 26-27-28 dienomis, Klaipėdoje

Šis masažas padeda greitai sumažinti nuovargį, raumenų įtampą, kuri dažnai kyla dirbantiems sėdimą darbą ar po fizinio krūvio. Masažo judesiai  sušildo kūno raumenis, gerina kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir tonizuoja susilpnėjusius, normalizuoja jų darbą, gerina sąnarių lankstumą, teigiamai veikia visas organizmo sistemas.

Švediško klasikinio masažo ypatumai:
Atliekant Švediška masažą, stengiamasi paveikti gilesnius audinio sluoksnius, laikomasi principo kuo gyliau, tuo geriau. Tikslas yra išmasažuoti įtampas, sukietėjimus, o ne pagerinti limfotaką ir kraujotaką. Atliekant švedišką masažą yra taikomi diagnostiniai judesiai, kurie leidžia rasti padidinto  jautrumo, įtampos zonas, o paskui parenkami judesiai  jas tinkamai paveikti, išmasažuoti.  Atsižvelgiant į tai, Švediško masažo veiksmų poveikis stipresnis, gilesnis ir tempas lėtesnis.

Švedišką  masažą sudaro pagrindiniai judesiai  ir papildomi judesiai bei technikos, kurios ne tik paįvairina patį masažą, bet ir padeda greičiau pasiekti norimą rezultatą.

Nauda:
Įgysite bazines švediško masažo žinias bei praktinius įgūdžius, kurių dėka galėsite atlikti profilaktinį ar relaksuojantį masažą kūnui bei atskiroms kūno dalims: nugarai, veidui... 

Dėstytoja: Kristina Bružė –  „Ispado“ dėstytoja, masažo meistrė; profesionali kosmetikė; Tarptautinės masažo akademijos (Talinas) absolventė; 2013 Baltijos šalių čempionato (Talinas) I vietos prizininkė ir tarptautinio čempionato (Maskva) II vietos prizininkė; daugiau kaip 7 metus praktikuoja įvairias veido ir kūno masažo technikas; dėstymo patirtis 3 metai.

Mokymų trukmė: 24 val.
Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.

 

Daugiau informacijos ir registracija: www.ispado.lt; Mob.: +370 612 53 998;

Tel: 8 37 74 09 98; El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


AtnaujintaPirmadienis, 21 Lapkritis 2016 14:14
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top