• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Tapybos ant Šilko mokymo kursai - Klaipėda

Tapyba ant Šilko Tapyba ant Šilko
 Tapybos ant šilko mokymo kursai !
Kviečia visus, norinčius išmokti kurti, arba įgyti naujų žinių meno srityje. Čia Jūs galėsite įgyvendinti galbūt jau seniai užgimusias savo svajones.
Informacija ir registracija telefonu: +370 698 03934. Profesionali meistrė Vilma Andriulienė Į visus kursus, registruojame nuolat, greičiau užsiregistravus, anksčiau prasidės kursai ! 
PictureKursų kaina- Sutartinė
Baigusiems kursus, išrašome pažymėjimą - sertifikatą.

Gimtadienių  ir įvairių švenčių proga, galite nupiešti ant šilko bendrą dovaną, draugų ar giminių rate per 2 - 3 val.,tai yra skarelę, šalį ir t.t. ir padovanoti jubiliatui, tuo pačiu kartu atšvesti šventę. Tai bus nuostabi dovana ir gražus prisiminimas. Kaina sutartinė.

Tapybos ant šilko užsiėmimai.
Jeigu Jūs norite atsipalaiduoti, išbandyti savo galimybes, įgyvendinti savo gabumus, kūrybingai praleisti laiką po dienos rūpesčių ir darbų, kviečiame į tapybos ant šilko užsiėmimus. Kartu su meniškos sielos draugais bus malonu prie arbatos puodelio maloniai praleisti laiką ir įgyti naujų žinių. Atrasite naujų idėjų, išreikšite save, pradžiuginsite neužmirštamomis dovanomis savo artimuosius ir draugus. Tuo pačiu ir sau pasigaminsite norimą menišką aksesuarą bei įdomią puošmeną. Tapydami ant šilko Jūs galėsite išreikšti savo jausmus – meilę, džiaugsmą, laimę, liūdesį... Šis užsiėmimas – tai ne tik galimybė susipažinti su šilko tapybos subtilybėmis, bet ir atrasti savyje slypinčius gabumus. Tapymas ant plonyčio, natūralaus, švytinčio audinio veikia raminančiai, atpalaiduojančiai. Subtili šilko energija žadina mumyse švelnumą ir dovanoja ramybę. Kiekvienas šilko kūrinys yra unikalus ir persmelktas jausmo. Tapyba ant šilko – tai meno sanatorija, atvira visiems. Čia nereikia menininko įgūdžių, o tik truputėlio drąsos, tikėjimo ir noro kurti. Tapyba ant šilko yra malonus, atpalaiduojantis darbas, nereikalaujantis ypatingų įgūdžių, kūrybingas užsiėmimas, leidžiantis kiekvienam pasireikšti savaip ir eksperimentuoti iki begalybės.Bus galimybė sužinoti apie šilko kelią. Praktinių užsiėmimų metu bus tapomos skarelės, šaliai, paveikslai ir t.t.


Čia Jūs galėsite susipažinti su tapybos ant šilko istorija.
Pirmiausia Kinijoje prieš daugiau nei penkis tūkstančius metų buvo atrastas natūralus šilkas. Šilkverpiai buvo labai vertinami, jie buvo veisiami specialiuose imperatoriaus soduose. Už šilkverpių išvežimą iš šalies buvo baudžiama mirtimi. Tris tūkstančius metų Šilko audinio gamyba Kinijoje buvo saugoma paslaptyje. Ant šilko buvo rašomi metraščiai, dinastijų istorijos, piešiami imperatorių portretai, įamžinami šalies įvykiai, o vėliau pradėta siūti ir drabužius. Kitas šalis šilko gamyba pasiekė tik vėliau. Iš Kinijos šilko tapyba paplito ir Japonijoje. Senovėje japonai tapybai naudojo ir popierių, ir šilką, monochrominius paveikslus tapydavo tušu, o spalvotiems naudojo dažus, kurie buvo gaminami iš augalų ir mineralų, klijų ir įvairių kitų priedų. Buvo naudojama maždaug apie 10 spalvų, beveik jų nemaišant. Derindami šilko tapybą, „Shibori“ techniką ir batiką, japonai kūrė nuostabius kimono. Dažniausiai ant šilko buvo tapomi augalų motyvai, ornamentai. Tapybos ant šilko tėvyne yra laikoma Indija, kurioje jau II amžiuje šilkas buvo dažomas naudojant vaško techniką. Tapyba ant šilko ypač išpopuliarėjo Mongolų dinastijos metu XVII–XIX amžiuje. Mongolų valdymo metu buvo ypač vertinami ant šilko tapyti dideli portretai ir paveikslai.
Į Europą tapyba ant šilko pradėjo sklisti nuo Rusijos. – Caro aplinkoje ši meno rūšis buvo ypatingai vertinama. Prancūzijoje tapyba ant šilko išpopuliarėjo XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje. Amerikoje tapyba ant šilko išpopuliarėjo, kai po revoliucijos nukrito šilko muito mokesčiai, tačiau rankdarbių mėgėjai, tapyba ant šilko pradėjo intensyviau užsiimti tik XX amžiaus aštuntame dešimtmetyje.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyksta mažose grupėse arba individualiai pagal išankstinę registraciją sutartiniu laiku.
Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.
KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045, Biuras: Taikos pr. 38-107, Klaipėda, LT-91218
Tel. Mob.: 8 678 68 888 El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

AtnaujintaPenktadienis, 19 Gegužė 2023 15:57
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top