• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Profesionalūs “Grožio paslaptys”, makiažo (visažisčių/tų) kursai Klaipėdoje, Kretingoje

Informacija ir registracija telefonu +370 698 03934
Dėstytoja - Visažistė,
Vilma Andriulienė
>Planuojamos kursų datos<

               Tai profesionalūs grožio meno kursai, suteikiantys harmonijos ir išraiškos, atskleidžiantys menines savybes. Makiažas išlaisvina kiekvieno natūralų grožį ir suteikia galimybę išreikšti savo nuostabią išskirtinę asmenybę. Mes siūlome mokymuose, naujausias tendencijas atitinkančius profesionalius gaminius ir būtiniausias grožio žinias ir priemones: Profesionalius blakstienų tušus, lūpų dažus, skaistalus, makiažo pagrindus ir kasdienės priežiūros priemones veidui, paakiams... . Mūsų kursuose rasite visko: nuo sezono diktuojamų tendencijų iki įkvepiančių spalvų derinių. Įsisavinę žinias jūs ir jūsų būsimi klientai atrodysite puikiai nuo ryto iki vakaro!
      Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti draugus, pažįstamus ar kaimynus. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai, nes kiekvienas potėpis – tai saiko ir grožio pojūtis. Daugeliu atvejų, kai negalioja jokios taisyklės, reikia pasikliauti tik nuojauta. Harmonijos jausmas yra ugdomas. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!

Picture

Kursų trukmė - 25 val.
Kaina grupėje 3 ir daugiau - 350 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Kaina individualiai - 730 €. (medžiagų kaina įskaičiuota).
Kursai vyksta 2-3 kartus per savaitę po 2-3 val., apie mėnesį laiko.
Grožio meno, makiažo kursų komercinio pasiūlymo Klaipėdoje, peržiūra ir atsisiuntimas internetu.

Baigusiems kursus išrašome sertifikatą.
Sertifikato išrašymas užsienio kalba - 30 €.
Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Profesinė Visažistės/to, kompetencija.

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.
Programos kodas 220011015


Teorinėse ir praktinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą:
281. Produktai ir jų tekstūros;

2. Makiažo atlikimo eiliškumas;
3. Profesionalūs makiažo įrankiai;
4. Odos priežiūra ir paruošimas makiažui / demakiažas;
5. Maskavimo priemonės ir būdai;
6. Morfologinė veido analizė / veido formos, proporcijos, korekcijos;
7. Šviesa ir kontrąstai;
8. Spalvotyra;
9. Makiažai - dieninis, brandžios moters makiažo variacijos, dūminis, vestuvinis-proginis, vakarinis, fotosesinis;
10. Antakių korekcija.
11. Akių formos koregavimo, šešėliavimo, akių pravedimo technikos.
12. Birių pigmentų, blizgučių panaudojimas.
13. Makiažo stilių aptarimas.
14. Baigiamasis darbas - diplomo įteikimas.

Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami.
Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį.
Mokoma su įvairiomis profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais.
Naudojama profesionali NOUBA (Italija); Make UP Atelier Paris (Prancūzija); kosmetika.
Suteikiama  - nuolatinė nuolaida visiems įvairių"Brendų" gaminiams įsigyti.


            Kosmetika - Tai išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys. Mados pasaulyje kosmetikos makiažo produktų kompanija  NOUBA būtų neabejotina haute couture žvaigžde, automobilių salone - prabangus limuzinas, o kosmetikos industrijoje NOUBA yra pasaulio grožio sostinėse pripažintas prekės ženklas iš Italijos, žavintis estetikos gurmanus. NOUBA yra Italijos makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę. Novatoriški NOUBA sprendimai, diktuojantys madas. NOUBA makiažo linijos kūrėjai siūlo išskirtinius produktus, kuriuose visos detalės pažymėtos aukščiausios kokybės ženklu - pradedant medžiagų ir gamybos būdų pasirinkimu, baigiant nuostabiai elegantišku pakuotės dizainu. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra dar vienas ryškus NOUBA makiažo linijos bruožas. Pavyzdžiui, NOUBA įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą. Išskirtiniai NOUBA makiažo linijos bruožai: Gaminama specialiai klientui. NOUBA kosmetikos produktai pradedami gaminti tik gavus užsakymą, todėl garantuojama, kad klientas nusipirks 100 % šviežią kosmetiką. Rankų darbas. NOUBA kosmetika gaminama rankomis - taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė. Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški NOUBA kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio... Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrinai visą dieną. Ir naujovę kosmetikos pasaulyje - neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.
         Išskirtinė spalvų gama. Specialios pigmentų apdorojimo technologijos NOUBA kosmetikos gaminiams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas - tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas blakstienoms. Beje, indigo spalvos blakstienų tušas dar niekada nebuvo toks ryškus, kaip gaminamas NOUBA... Tausoja sveikatą. NOUBA gamintojai atidžiai parenka kosmetikos produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, liepą pasaulinei grožio rinkai NOUBA pristatys revoliucinį sprendimą - „Žaliosios linijos" produktus - dekoratyvinę kosmetiką be parabenų. Nuostabus itališkas dizainas. Vos paėmus bet kurio NOUBA gaminio pakuotę pajusite ten slypinčią rafinuotą eleganciją, skirtą būtent Jums

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.

Dovanos mūsų artimiesiems... . Dovana kvietimas - pdf formatu, išsiunčiamas elektronioniu laišku. Užsisakyti galima užpildant registracijos kontaktinę formą. Apmokėti galima nurodytais kontaktiniais rekvizitais arba internetu. Galiojimo laikas 12 mėnesių.

Dovana Kvietimas pvz


KONTAKTAI IR REKVIZITAI
Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045, Biuras: Taikos pr. 38-107, Klaipėda, LT-91218
Tel. Mob.: 8 678 68 888 El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

AtnaujintaPirmadienis, 06 Gegužė 2024 12:15

Paveikslėlių galerija

Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top